Müge Anlı’da şoke eden olay: Evlilik vaadiyle dolandırdı… “Kız ben senin maaşını yerim” dedi ve yedi


Müge Anlı’da ilginç bir olay daha yaşandı. Seda Kabalak isimli genç kadın bugünkü canlı yayına katıldı. İddialara göre; Kabalak, evlilik sitesi üzerinden tanıştığı Mustafa Keskin ile aşk yaşamaya başladı.

Kabalak, birkaç kez gördüğü sevgilisi tarafından dolandırıldığını anlattı. Evlilik hayallerinin suya düştüğünü belirten Kabalak, “Biz ocak ayında evlilik sitesinde tanıştık…”

“Bana hiç evlenmediğini, elektrik mühendisi olduğunu, ailesinin Ağrı’da olduğunu söyledi. Samimi ve dürüst birisi olduğunu düşünmüştüm. Uzatmadan evlenmek istedi…”

“Ev aldığı için kredi borcu olduğunu söyledi. Benden kredi talep etti, evlenince öderiz dedi. 10 gün önce kafede buluştuk…”

“Benim mobil bankacılığımdan 290 bin kredi çekmiş, faiziyle 365 bin liraya denk geliyor. Çektikten sonra ‘beni bekle’ dedi…”

“MUTLU BİR EVLİLİK HAYAL EDİYORDUM”

“Bir daha da gelmedi. Ertesi gün ‘paranın önemi yok istersen atarım’ dedi. Ama atmadı, beni engelledi. Mutlu bir evlilik hayal ediyordum…”

BORÇ ÖDEMESİ YAZMIŞ

“Olmadı, yıkıldım. Çektiği krediyi kendi hesabına atarken o kadar profesyonel ki adını soyadını yazıp ‘borç ödemesi’ diye yazmış…”

“Çık benim paramı geri getir peşini bırakmayacağım.” diyerek dert yandı.

Ayrıca Mustafa’nın Seda’ya “Kız ben senin maaşını yerim” dediği öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x